• 200 adet/grup Fiber optik SC SC adaptörü tek modlu UPC Simplex Fiber optik Extender/Fiber bareller serisi
  • 200 adet/grup Fiber optik SC SC adaptörü tek modlu UPC Simplex Fiber optik Extender/Fiber bareller serisi
  • 200 adet/grup Fiber optik SC SC adaptörü tek modlu UPC Simplex Fiber optik Extender/Fiber bareller serisi
  • 200 adet/grup Fiber optik SC SC adaptörü tek modlu UPC Simplex Fiber optik Extender/Fiber bareller serisi

200 adet/grup Fiber optik SC SC adaptörü tek modlu UPC Simplex Fiber optik Extender/Fiber bareller serisi

Stokta var
SKU c167
  • ₺217.50


· · · · · · Ilgili ürün · · · · · ·
· · · · · · Şartname · · · · · ·
200 adet/grup Fiber optik SC SC adaptörü tek modlu UPC Simplex Fiber
Optik Extender/Fiber bareller serisi ücretsiz kargo
Özelliği
Ürün: 200 adet/grup SC UPC optik Fiber Adaptörü
Modu
Tek modu
Ekleme kaybı
≤0. 3dB
Geri dönüş kaybı
≥45dB
Çiftleşme dayanıklılık (500 kez)
Ek Loss≤0. 1dB
Geri dönüş kaybı değişkenliği
Sıcaklık stabilite (-40 °C ~ 80 °C)
Ek Loss≤0. 2dB
Geri dönüş kaybı değişkenliği
Çalışma sıcaklığı
-40 °C ~ + 80 °C
Depolama sıcaklığı
-40 °C ~ + 85 °C
· · · · · · Ürün gösterisi · · · · · ·
· · · · · · DK-ağ hizmeti · · · · · ·

  • Marka Adı: dk-network
  • Model Numarası: SC/UPC-SC/UPC SM
  • Lif Tipi: Tek Modlu
  • Bağlayıcı Tipi: SC/UPC
  • Model : SCUPC fiber optical adaptor
  • Application:
  • Product: Fiber Optic connector
  • Connector Type:
  • Color: Blue
  • Loose Tube Diameter :
  • Durability:
  • Housing Material:
  • quantity: 200pcs/lot

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 12cm x 10cm x 15cm (4.72in x 3.94in x 5.91in)

İlgili ürünler

JW3304A Fiber optik Ranger, OTDR prensibi test cihazı, görsel hata bulucu cihazı

JW3304A Fiber optik Ranger, OTDR prensibi test cihazı, görsel hata bulucu cihazı JW3304A Fiber optik Ranger sektöründe en taşınabilir test cihazı. OTDR teknik İlkeleri ve entegre benimser güçlü analiz yazılımı, JW3304A sağlayan fiber ranger fiber hataları tespit konumu daha doğru ve kolay. Fonksiyonları Res Taşınabilir, sağlam, hafif; kullanımı kolay. Daha doğru test sonuçları

  • ₺2 119.26

1 adet Orijinal ZTE F412 EPON ONU 2 ethernet portu ile, 1 telefon bağlantı noktası, optik ağ terminali FTTH

Orijinal ZTE F412 EPON ONU 2 ethernet portu ile, 1 telefon pot, optik ağ terminali FTTH 1 ADET fotoğraflar:

  • ₺167.31

JAKCOM R3 Akıllı Yüzük Sıcak satış orientek t40 Fiber Optik Ekipmanları gibi X2Cs Uplink Için Optik Fiber Fusion

Fiber Optik Ekipmanları Jakcom R3 Akıllı Yüzük Yeni Ürün Olarak T40 Orientek X2Cs Uplink Için Optik Fiber Fusion JAKCOM R3 AKıLLı YÜZÜK sıvı Tungsten amorf Karbür Alaşım 1. Liquid metal denilen metalik cam, hiçbir tahıl yapısı vardır, yüksek mukavemet sahiptir, alt elastik modülü, ve bükme sonra deforme asla. 2. it bir bilim-kurgu tarzı ile modern alaşım teknolojisi ve en iyi kabuk

  • ₺94.36
  • ₺110.98

Yüksek hassasiyetli fiber Optik kesici SKL-S2 optik fiber füzyon cleaver, fiber optik kesme bıçağı

Yüksek hassasiyetli fiber Optik kesici SKL-S2 optik fiber füzyon cleaver, fiber optik kesme bıçağı Ürün özellikleri: 1. uygulama: silikon optik fiber 2. kesme bağlayıcısız elyaf çapı: 125um 3. fiber optik kaplama çapı: 250-900um 4. kesme açısı: 0.5 (tek çekirdekli fiber) 5. Blade kesme ömrü: 48000 kez Ürün adı: Yüksek hassas Otomatik bıçak geri

  • ₺233.68

LTE4302M-BC + EPON-OLT-PX20 + 1.25G SFP Modülü

Satın 1 adet SFP ücretsiz olacak nakliye çin sonrası hava posta. Buy10pcs ücretsiz olacak DHL nakliye, FedEx, ups, EMS veya başka açık. Lte4302m- bc+ EPON- Olt- px20+ 1.25g tek modlu sfp alıcı uyumlu

  • ₺223.08

HFBR-1414TZ TX 1629 Agilent AVAGO HFBR-1414T TX SFP fiber optik

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin SeeMe temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin SeeMe

  • ₺95.37
  • ₺100.39

Ücretsiz Kargo 4.5mm-11mm Şerit Boyuna Merkezi Kablo Stripper Tüp Kesiciler Kablo Kesici

ücretsiz Kargo 4.5mm-11mm Şerit Boyuna Merkezi Kablo Stripper Tüp Eğme Kablo Kesici ürün kısa bir giriş: T o bıçak özel bir süper alaşım benimser, keskin bıçak kenar. sıyırma tüp çapı: 4.5/6/7/8/11mm, tel sıyırma çapı boyutu yukarıda olabilir. özellikleri: aracı açık stil yapısı kullanır, beş farklı boyutları ile kılavuz yuvası ve bir on keskin bıçak, çapı

  • ₺172.89

5 m (16ft) Cisco Uyumlu 100G QSFP28 QSFP-100G-AOC5M Aktif Optik Kablo

Cisco Uyumlu 100G QSFP28 QSFP-100G-AOC5M AOC (5-meter, QSFP28 QSFP28 için) ürün Detayları Cisco Hakiki QSFP-100G-AOC5M satıcı Adı LODFIBER bağlayıcı Tipi QSFP28 QSFP28 için Max Veri Hızı 100 Gbps kablo Tipi Aktif Optik Kablo kablo Uzunluğu 5 m (16.4ft) ceket Malzeme PVC (OFNR) sıcaklık 0 70 ° c (32 158 ° f) HTS-Uyumlu Kod 8544700000 kalite Belgelendirme kalite ve standartları LODFIBER

  • ₺3 178.89

LODFIBER 100 M SC-SC Açık Zırhlı Tekli 12 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125

100 M SC-SC Açık Zırhlı Tekli 12 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125 100 M SC-SC Açık Zırhlı Singlemode SM 12 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu İçeren: 1 parça bağlayıcı Tipi: SC/UPC-sc/UPC mesafe: 100 Metre tellerinin: 12 çekirdek (12 Ipliklerini) çekirdek Kaplama Çapı: Tekli 9/125 mantolama: Açık Zırhlı (Kapalı için de uygundur), Siyah Mantolama. konnektörler:

  • ₺2 230.80

10 adet/grup Fiber optik yama kablosu SC/UPC-SC/UPC modlu 9/125 simplex 3 m SCUPC-SCUPC yama kablosu 2.0mm veya 3.0mm

· · · · · · Ilgili ürün · · · · · · · · · · · · Şartname · · · · · · 10 adet/grup Fiber optik yama kablosu SC/UPC-SC/UPC modlu 9/125 simplex 3 m SCUPC-SCUPC yama kablosu 2.0mm veya 3.0mm : Özellikler Uygulamaları CATV Fiber optik haberleşme sistemleri Fiber optik veri iletim Yapı ağ erişim Kablolama sistemi, ODF FTTX uygulamaları

  • ₺79.19

Komshine yüksek-end 5 PCS temizleme Optik Bağlayıcı Makara 500 kez ile KCC-550 Anahtarı tasarım

SC, FC, ST, LC, bağlayıcı temizleme aracı KCC-550 fiber temizlik kaset, optik fiber temizlik aracı Temizleme Fiber Optik Konnektörler Kullanarak bir Kartuş Tipi Temizleyici/Reel Temizleyici/Kaset Temizleyici , KomShine KCC-550 etkili kirletici kaldırır gibi yağ, toz ve kir partiküller neden yüksek ekleme kaybı ve yansıtma ve kurşun için kalıcı konektörü hasar ve ağ arızaları. Özel lint ücretsiz

  • ₺311.75

Orijinal Furukawa Fitel S153 S153Av2 S178A fiber fusion splicer klavye S178 Tuş Takımı 1 PCS

Orijinal Furukawa Fitel S153 S153Av2 S178A fiber fusion splicer klavye S178 Tuş Takımı 1 PCS

  • ₺501.93